
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Elements-collectie van Churchill haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramiekklei en de natuurlijke aarde die het vormde. Afgewerkt met een semi-matte glazuur, zijn deze Elements Coast Evolve coupe borden
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Elements Coast Evolve Coupe Bord 26cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 260(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | De Elements-collectie van Churchill haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramiekklei en de natuurlijke aarde die het vormde. Afgewerkt met een semi-matte glazuur, zijn deze Elements Coast Evolve coupe borden |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(b)cm |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414475661 |
| Gewicht | 753,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Hoge weerstand tegen thermische schokken helpt breuken te verminderen |
| Unisex pasvorm | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Lange mouw | Elk stuk is uniek |
| Klassieke pasvorm | Print is direct onder het glazuur gepositioneerd, wat een beschermende laag vormt over de decoratie. |
| Extra gegevens 5 | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |