
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Churchill's Elements collectie is geïnspireerd door de nauwe band tussen keramisch klei en de natuurlijke aarde die het gevormd heeft. Afgewerkt in een semi-matte glazuur, deze Elements Dune Evolve coupe plaat
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Elements Dune Evolve Coupe Bord 26cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 260(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Churchill's Elements collectie is geïnspireerd door de nauwe band tussen keramisch klei en de natuurlijke aarde die het gevormd heeft. Afgewerkt in een semi-matte glazuur, deze Elements Dune Evolve coupe plaat |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(b)cm |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414475487 |
| Gewicht | 753,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Hoge weerstand tegen thermische schokken helpt breuken te verminderen |
| Unisex pasvorm | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Lange mouw | Elk stuk is uniek |
| Klassieke pasvorm | Print is direct onder het glazuur gepositioneerd, wat een beschermende laag vormt over de decoratie. |
| Extra gegevens 5 | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Beige |