
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Churchills Elements-collectie haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramische klei en de natuurlijke aarde die het gevormd heeft. Afgewerkt in een halfmatte glazuur, deze Elements Dune Evolve coupe kom
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Elements Dune Evolve Coupe Kom 24.8cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 247(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Churchills Elements-collectie haalt zijn inspiratie uit de nauwe band tussen keramische klei en de natuurlijke aarde die het gevormd heeft. Afgewerkt in een halfmatte glazuur, deze Elements Dune Evolve coupe kom |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 24,8(b)cm |
| Breedte | 248 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414475517 |
| Gewicht | 836,6666666666666g |
| Bijpassende knopen | Hoge weerstand tegen thermische schokken helpt breuken te verminderen |
| Unisex pasvorm | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Lange mouw | Elk stuk is uniek |
| Klassieke pasvorm | Print is direct onder het glazuur gepositioneerd, wat een beschermende laag vormt over de decoratie. |
| Extra gegevens 5 | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Beige |