
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak een statement op uw tafels met Churchill's coupekommen van 16,5 cm. Hun petalroze kleur geeft de kommen een levendige en natuurlijke uitstraling. Handgedecoreerd, elk stuk heeft een lichte variatie van het volgende - waardoor u uniek servies krijgt d
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill Petal Pink Borden 16,5cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 165mm / 16,5 cm. Petalroze. Verpakkingshoeveelheid: 12 |
| Volledige omschrijving | Maak een statement op uw tafels met Churchill's coupekommen van 16,5 cm. Hun petalroze kleur geeft de kommen een levendige en natuurlijke uitstraling. Handgedecoreerd, elk stuk heeft een lichte variatie van het volgende - waardoor u uniek servies krijgt d |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 16,5(Ø)cm |
| Breedte | 165 |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414452020 |
| Gewicht | 294g |
| Bijpassende knopen | Petalroze kleur biedt een unieke en natuurlijke uitstraling |
| Unisex pasvorm | Handgedecoreerd ontwerp maakt elk stuk uniek |
| Lange mouw | Vaatwasmachinebestendig voor snelle en gemakkelijke reiniging |
| Klassieke pasvorm | Super gevitificeerd voor uitstekende duurzaamheid |
| Extra gegevens 5 | Magnetronbestendig voor snel opwarmen |
| Extra gegevens 6 | Gemaakt in Engeland |
| Kleur | Roze |
| Kleur (CSV) | Bloemblaadje Roze |