
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak een statement aan uw tafels met de 26cm coupe borden van Churchill. Hun petal-roze kleur geeft de borden een levendige en natuurlijke uitstraling. Handbeschilderd, elk stuk heeft een kleine variatie ten opzichte van het volgende - waardoor u uniek se
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill Petal Pink Borden 26cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 260mm / 26cm. Petal Roze. Verpakkingshoeveelheid: 12 |
| Volledige omschrijving | Maak een statement aan uw tafels met de 26cm coupe borden van Churchill. Hun petal-roze kleur geeft de borden een levendige en natuurlijke uitstraling. Handbeschilderd, elk stuk heeft een kleine variatie ten opzichte van het volgende - waardoor u uniek se |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(Ø)cm |
| Breedte | 260 |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414452006 |
| Gewicht | 728g |
| Bijpassende knopen | Petal-roze kleur zorgt voor een unieke en natuurlijke uitstraling |
| Unisex pasvorm | Handbeschilderd ontwerp maakt elk stuk uniek |
| Lange mouw | Vaatwasserbestendig voor snelle en gemakkelijke reiniging |
| Klassieke pasvorm | Super verglazing voor uitstekende duurzaamheid |
| Extra gegevens 5 | Magnetronbestendig voor snel opwarmen |
| Extra gegevens 6 | Gemaakt in Engeland |
| Kleur | Roze |
| Kleur (CSV) | Bloemblaadje Roze |