
€ 71,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Wit porselein speciaal ontwikkeld voor de horeca. Tijdens het productieproces wordt gedurende 2 dagen ieder onderdeel in zeer hoge temperatuur gebakken, zodat er een enorm sterk en duurzaam product verkregen wordt. Een sterke glazuurlaag voorkomt krassen en slijtage. Alle producten zijn Magnetron- en vaatwasserbestendig.
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill Plain Whiteware latte mokken 440ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | W003 | Inhoud 44cl | 6 stuks |
| Volledige omschrijving | Wit porselein speciaal ontwikkeld voor de horeca. Tijdens het productieproces wordt gedurende 2 dagen ieder onderdeel in zeer hoge temperatuur gebakken, zodat er een enorm sterk en duurzaam product verkregen wordt. Een sterke glazuurlaag voorkomt krassen en slijtage. Alle producten zijn Magnetron- en vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Mokken |
| Inhoud | 440ml |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5034414240382 |
| Gewicht | 2,95kg |
| Bijpassende knopen | Wit |
| Unisex pasvorm | Chipbestendig |
| Lange mouw | Volledig geglazuurde voet |
| Thermometerzakje en borstzak | Rond |
| Dubbele sluiting | Vaatwasser- en magnetronbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Op een zeer hoge temperatuur gebakken |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Mokken |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fchurchill_care_in_use_ceramic.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+churchill+super+vitrified.pdf |