
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de seizoenswisselingen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Bord Met Opstaande Rand 25.9cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 260(Ø)mm.Pak van: 6 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de seizoenswisselingen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 2(h) x 26(b)cm |
| Hoogte | 20 |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476385 |
| Gewicht | 906,6666666666667g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |