
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en daarna afgewerkt met een fijne spikkel
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Chefs Ovaal Bord 29.8 x 15.2cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 288(L) x 152(B)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en daarna afgewerkt met een fijne spikkel |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 29,8(b)cm |
| Diepte | 153 |
| Breedte | 298 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476446 |
| Gewicht | 583,3333333333334g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blue |