
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand versierd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Chefs Ovaal Bord 35.2 x 18.7cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 350(L) x 187(B)mm. Pak van: 6 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand versierd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 35,5(b)cm |
| Diepte | 189 |
| Breedte | 355 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476439 |
| Gewicht | 921,3333333333332g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blue |