
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldig decor om je eten te tonen. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkeling
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Evolve Coupe Bord 26cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 260(Ø)mm.Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldig decor om je eten te tonen. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkeling |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(b)cm |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476330 |
| Gewicht | 753,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |