
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de veranderende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldige achtergrond om uw eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Lotus Bord 22.9cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 228(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de veranderende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast collectie een geweldige achtergrond om uw eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 15,7(b)cm |
| Breedte | 157 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476408 |
| Gewicht | 623,3333333333334g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |