
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Stonecast Java Blue Lotus Kom 15.2cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 152(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geïnspireerd door de wisselende seizoenen en verse ingrediënten, biedt Churchill's Stonecast-collectie een geweldige achtergrond om je eten te presenteren. Elk stuk is met de hand gedecoreerd en vervolgens afgewerkt met een fijne spikkel |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 15,3(b)cm |
| Breedte | 153 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414476422 |
| Gewicht | 388,33333333333336g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in het VK elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Gemaakt van Churchill's super vitrified keramiek |
| Lange mouw | Perfect voor informele of speciale gelegenheden |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |