
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Rustieke charme herleeft met verbluffend effect - handgedecoreerd en uniek. Geïnspireerd door de veranderingen van de seizoenen, voeg warmte en rustieke stijl toe aan de tafel met dit veelzijdige handbeschilderde ontwerp, verkrijgbaar in 11 prachtige kleuren - Nutmeg Cream, Duck Egg Blue, Barley White, Peppercorn Grey, Spiced Orange, Cornflower Blue, Mustard Seed Yellow, Berry Red, Blueberry, Samphire Green en Petal Pink.
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill Stonecast Patina Antique Taupe Mok 340ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 106mm / 12oz. Antique Taupe. Pak van:12 |
| Volledige omschrijving | Rustieke charme herleeft met verbluffend effect - handgedecoreerd en uniek. Geïnspireerd door de veranderingen van de seizoenen, voeg warmte en rustieke stijl toe aan de tafel met dit veelzijdige handbeschilderde ontwerp, verkrijgbaar in 11 prachtige kleuren - Nutmeg Cream, Duck Egg Blue, Barley White, Peppercorn Grey, Spiced Orange, Cornflower Blue, Mustard Seed Yellow, Berry Red, Blueberry, Samphire Green en Petal Pink. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Mokken |
| Inhoud | 34cl |
| Afmetingen | 11(h)cm |
| Hoogte | 110 |
| Breedte | 106 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5034414455755 |
| Gewicht | 319g |
| Bijpassende knopen | Vaatwasmachinebestendig |
| Unisex pasvorm | Gemaakt in Engeland |
| Thermometerzakje en borstzak | Magnetronbestendig |
| Dubbele sluiting | Met de hand versierd |
| Omgeslagen manchetten | Elk stuk is uniek |
| Kleur | Beige |
| Kleur (CSV) | Taupe |