
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verfraai uw eten op prachtige wijze met deze coupeborden uit de Studio Prints Fusion-collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 220mm borden een getextureerde rand geïnspireerd door t
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Fusion Black Evolve Coupe Bord 22cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 220(Ø)mm.Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Verfraai uw eten op prachtige wijze met deze coupeborden uit de Studio Prints Fusion-collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 220mm borden een getextureerde rand geïnspireerd door t |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 21,7(b)cm |
| Breedte | 217 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414474824 |
| Gewicht | 551,6666666666666g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd constructie neemt geen vocht op en heeft hoge warmtebehoudende eigenschappen |
| Unisex pasvorm | Elk stuk is uniek |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Kwarts Zwart |