
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Presenteer je eten prachtig met deze coupe borden uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwarts zwarte kleur hebben de 260mm borden een getextureerde rand geïnspireerd door t
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Fusion Black Evolve Coupe Bord 26cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 260(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Presenteer je eten prachtig met deze coupe borden uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwarts zwarte kleur hebben de 260mm borden een getextureerde rand geïnspireerd door t |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(b)cm |
| Breedte | 260 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414474817 |
| Gewicht | 753,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd constructie neemt geen vocht op en heeft hoge warmtebehoudende eigenschappen |
| Unisex pasvorm | Elk stuk is uniek |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Kwarts Zwart |