
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Presenteer uw eten prachtig met deze coupe kommen uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwarts zwarte kleurstijl, hebben de 182mm kommen een getextureerd rand effect geïnspireerd door de
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Fusion Black Evolve Coupe Kom 18.4cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 182(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Presenteer uw eten prachtig met deze coupe kommen uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwarts zwarte kleurstijl, hebben de 182mm kommen een getextureerd rand effect geïnspireerd door de |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 18,2(b)cm |
| Breedte | 182 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414474848 |
| Gewicht | 443,33333333333336g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd constructie neemt geen vocht op en heeft hoge warmtebehoudende eigenschappen |
| Unisex pasvorm | Elk stuk is uniek |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Kwarts Zwart |