
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Breng uw eten prachtig in beeld met deze coupe kommen uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 247mm kommen een getextureerde rand geïnspireerd door de
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Fusion Black Evolve Coupe Kom 24.8cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 247(Ø)mm. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Breng uw eten prachtig in beeld met deze coupe kommen uit de Studio Prints Fusion collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 247mm kommen een getextureerde rand geïnspireerd door de |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Kommen |
| Afmetingen | 24,8(b)cm |
| Breedte | 248 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414474831 |
| Gewicht | 836,6666666666666g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd constructie neemt geen vocht op en heeft hoge warmtebehoudende eigenschappen |
| Unisex pasvorm | Elk stuk is uniek |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Kwarts Zwart |