
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Laat je eten prachtig uitkomen met deze ommuurde borden uit de Studio Prints Fusion-collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 210 mm borden een getextureerd rand effect geïnspireerd door
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Fusion Black Walled Bord Met Opstaande Rand 21cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 210(Ø)mm. Pak van: 6 |
| Volledige omschrijving | Laat je eten prachtig uitkomen met deze ommuurde borden uit de Studio Prints Fusion-collectie van Churchill. In een premium kwartszwarte kleur hebben de 210 mm borden een getextureerd rand effect geïnspireerd door |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 2(h) x 21(b)cm |
| Hoogte | 20 |
| Breedte | 210 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414474879 |
| Gewicht | 543,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd constructie neemt geen vocht op en heeft hoge warmtebehoudende eigenschappen |
| Unisex pasvorm | Elk stuk is uniek |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Kwarts Zwart |