
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Bied het perfecte canvas voor uw voedselpresentatie met deze Churchill Studio Prints Kintsugi langwerpige borden. Geïnspireerd door de Japanse kunst van het repareren van gebroken eigendommen, hebben de borden een ingewikkelde c
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Kintsugi Agate Grey Ovaal Bord 30 x 9cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 300(L) x 90(B)mm. Pak van: 6 |
| Volledige omschrijving | Bied het perfecte canvas voor uw voedselpresentatie met deze Churchill Studio Prints Kintsugi langwerpige borden. Geïnspireerd door de Japanse kunst van het repareren van gebroken eigendommen, hebben de borden een ingewikkelde c |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 29,5(b)cm |
| Diepte | 88 |
| Breedte | 295 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477207 |
| Gewicht | 876,6666666666666g |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd voor sterkte en duurzaamheid |
| Unisex pasvorm | Volledig geglazuurde bodem voorkomt krassen bij stapelen |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Grey |
| Kleur (CSV) | Agaat grijs |