
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Bied het perfecte canvas voor je voedselpresentatie met deze Churchill Studio Prints Kintsugi ovale borden. Geïnspireerd door de Japanse kunst van het repareren van gebroken eigendommen, hebben de borden een ingewikkeld p
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Studio Prints Kintsugi Agate Grey Ovaal Bord 33 x 11cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 330(L) x 110(B)mm. Pak van: 6 |
| Volledige omschrijving | Bied het perfecte canvas voor je voedselpresentatie met deze Churchill Studio Prints Kintsugi ovale borden. Geïnspireerd door de Japanse kunst van het repareren van gebroken eigendommen, hebben de borden een ingewikkeld p |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 32,3(b)cm |
| Diepte | 105 |
| Breedte | 323 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477191 |
| Gewicht | 1,02kg |
| Bijpassende knopen | Supergevitreerd voor sterkte en duurzaamheid |
| Unisex pasvorm | Volledig geglazuurde bodem voorkomt krassen bij stapelen |
| Lange mouw | Superieure glazuurafwerking voor weerstand tegen vlekken en metaalmarkeringen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (CSV) | Agaat grijs |