
€ 122,20 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw tafelopstellingen een authentieke uitstraling en gevoel met deze ongehandhaafde kopjes uit de Tokyo Black collectie van Churchill. Met een embossingstructuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 118ml. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geef uw tafelopstellingen een authentieke uitstraling en gevoel met deze ongehandhaafde kopjes uit de Tokyo Black collectie van Churchill. Met een embossingstructuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Afmetingen | 7,3(h) x 6,5(b)cm |
| Hoogte | 73 |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477184 |
| Gewicht | 222,5g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in een ambachtelijke stijl glazuur, elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Halfmat zwart glazuur aan de buitenkant met Reactief bruin aan de binnenkant |
| Lange mouw | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |