
€ 129,46 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw tafelsetting een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvatten uit de Tokyo Black-collectie van Churchill. Met een reliëf textuur die Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 227ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 236ml.Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geef uw tafelsetting een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvatten uit de Tokyo Black-collectie van Churchill. Met een reliëf textuur die Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Afmetingen | 7,8(h) x 8,2(b)cm |
| Hoogte | 78 |
| Breedte | 82 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477177 |
| Gewicht | 458,3333333333333g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in een ambachtelijke stijl glazuur, elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Halfmat zwart glazuur aan de buitenkant met Reactief bruin aan de binnenkant |
| Lange mouw | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |