
€ 145,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef je tafelsetting een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvat uit de Tokyo Black collectie van Churchill. Ze hebben een reliëftextuur die doet denken aan ambachtelijk Japans aardewerk, de kopjes zijn
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Tokyo Black Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 295ml. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geef je tafelsetting een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvat uit de Tokyo Black collectie van Churchill. Ze hebben een reliëftextuur die doet denken aan ambachtelijk Japans aardewerk, de kopjes zijn |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Afmetingen | 9(h) x 8,5(b)cm |
| Hoogte | 90 |
| Breedte | 85 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477160 |
| Gewicht | 286,6666666666667g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in een ambachtelijke stijl glazuur, elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Halfmat zwart glazuur aan de buitenkant met Reactief bruin aan de binnenkant |
| Lange mouw | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |