
€ 122,20 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw tafelsetting een authentieke uitstraling met deze ongehandelde kopjes uit de Tokyo Blue collectie van Churchill. De kopjes hebben een reliëfstructuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, de kopjes zijn t
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 113ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 118ml. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geef uw tafelsetting een authentieke uitstraling met deze ongehandelde kopjes uit de Tokyo Blue collectie van Churchill. De kopjes hebben een reliëfstructuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, de kopjes zijn t |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Afmetingen | 7,3(h) x 6,5(b)cm |
| Hoogte | 73 |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477146 |
| Gewicht | 222,5g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in een ambachtelijke stijl glazuur, elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Halfmat zwart glazuur aan de buitenkant met Reactief bruin aan de binnenkant |
| Lange mouw | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |