
€ 145,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw tafelarrangement een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvat uit de Tokyo Blue-collectie van Churchill. Met een reliëftextuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes t
| Brand | Churchill Super Vitrified |
| Productnaam | Churchill Tokyo Blue Kop Zonder Oor 284ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 295ml. Pak van: 12 |
| Volledige omschrijving | Geef uw tafelarrangement een authentieke uitstraling met deze kopjes zonder handvat uit de Tokyo Blue-collectie van Churchill. Met een reliëftextuur die ambachtelijk Japans aardewerk nabootst, zijn de kopjes t |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tumblers |
| Afmetingen | 9(h) x 8,5(b)cm |
| Hoogte | 90 |
| Breedte | 85 mm |
| Materiaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| Productmateriaal | Hoog geglazuurde keramiek |
| EAN / Barcode | 5034414477122 |
| Gewicht | 286,6666666666667g |
| Bijpassende knopen | Met de hand versierd in een ambachtelijke stijl glazuur, elk stuk is uniek |
| Unisex pasvorm | Halfmat zwart glazuur aan de buitenkant met Reactief bruin aan de binnenkant |
| Lange mouw | Gemaakt in Churchill's supergevitreerde constructie |
| Klassieke pasvorm | Magnetronen vaatwasserbestendig |
| Kleur | Blauw |