
€ 376,30 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Wit porselein speciaal ontwikkeld voor de horeca. Tijdens het productieproces wordt gedurende 2 dagen ieder onderdeel in zeer hoge temperatuur gebakken, zodat er een enorm sterk en duurzaam product verkregen wordt. Een sterke glazuurlaag voorkomt krassen en slijtage. Alle producten zijn Magnetron- en vaatwasserbestendig.
| Brand | Churchill |
| Productnaam | Churchill X Squared rechthoekige borden 30cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 300x 150mm. Wit. Verpakkingseenheid: 12. |
| Volledige omschrijving | Wit porselein speciaal ontwikkeld voor de horeca. Tijdens het productieproces wordt gedurende 2 dagen ieder onderdeel in zeer hoge temperatuur gebakken, zodat er een enorm sterk en duurzaam product verkregen wordt. Een sterke glazuurlaag voorkomt krassen en slijtage. Alle producten zijn Magnetron- en vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 300 x 150mm |
| Hoogte | 298 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5034414240818 |
| Gewicht | 7,35kg |
| Bijpassende knopen | Kleur: Wit |
| Unisex pasvorm | Spaanbestendig |
| Lange mouw | Volledig glazen voet |
| Klassieke pasvorm | Gedekt door Churchill's 5 jaar edge chip-garantie |
| Thermometerzakje en borstzak | Vorm: Rechthoekig |
| Dubbele sluiting | Magnetron- en vaatwasmachinebestendig |
| Omgeslagen manchetten | Super verglaasd lichaam |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Borden |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fchurchill_care_in_use_ceramic.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+churchill+super+vitrified.pdf |