
€ 186,33 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gecoat karton en gerecycled kunststof anti-condensdeksel.
| Brand | Colpac |
| Productnaam | Colpac Stagione recyclebare magnetronbestendige voedseldozen 750ml (300 stuks) |
| Korte omschrijving | 750ml |
| Volledige omschrijving | Gecoat karton en gerecycled kunststof anti-condensdeksel. |
| Aantal per doos | 300 |
| EAN / Barcode | 5012873019176 |
| Gewicht | 5,79kg |
| Bijpassende knopen | Vriezer- en magnetronbestendig |
| Unisex pasvorm | De sterke constructie beschermt het eten |
| Lange mouw | De dozen zijn stapelbaar voor compacte opslag |
| Klassieke pasvorm | Kraftkleur voor een natuurlijke uitstraling |
| Extra gegevens 5 | Met handige rand om een deksel op te plaatsen of te heatsealen |
| Extra gegevens 6 | Ideaal voor pasta's, rijstgerechten, salades en fast-food |
| Extra gegevens 7 | Deksels afzonderlijk verkrijgbaar (FP454) |
| Thermometerzakje en borstzak | Milieuvriendelijk FSC-gecertificeerd karton |
| Dubbele sluiting | Na gebruik recyclebaar voor een duurzamere afvalverwerking |
| Omgeslagen manchetten | Lekbestendige polypropyleen coating |