
€ 65,33 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voor vloeistoffen en halfvaste stoffen. Meetbereik van -39,9¿109,9°C.
| Brand | Comark |
| Productnaam | Comark C20 steekvoeler |
| Korte omschrijving | Bereik: -39,9°C tot +109,9°C. Voor CF996. |
| Volledige omschrijving | Voor vloeistoffen en halfvaste stoffen. Meetbereik van -39,9¿109,9°C. |
| Producttype | Thermometers |
| Afmetingen | 10(l)cm |
| Temperatuurbereik | -39.9°C tot +110°C |
| EAN / Barcode | 095969433990 |
| Gewicht | 120g |
| Bijpassende knopen | Comark C20 thermometer CF996 apart verkrijgbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | 6 maanden garantie |
| Dubbele sluiting | Handig om te controleren of voedsel op temperatuur is |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |