
€ 42,94 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een veelzijdig bestek met een klassiek lijnenspel in een modern jasje. De afgeronde hoeken van de messen en vrijwel lijnrechte lijnen van de lepels zijn details die dit bestek een uniek karakter geven. De subtiel golvende lijnen creëren een subtiel silhouet vol persoonlijkheid.
| Brand | Comas |
| Productnaam | Comas Munich tafelvork 209mm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 209mm |
| Volledige omschrijving | Een veelzijdig bestek met een klassiek lijnenspel in een modern jasje. De afgeronde hoeken van de messen en vrijwel lijnrechte lijnen van de lepels zijn details die dit bestek een uniek karakter geven. De subtiel golvende lijnen creëren een subtiel silhouet vol persoonlijkheid. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Tafelvorken |
| Afmetingen | 20,9(l)cm |
| Materiaal | RVS 18/10 |
| Productmateriaal | RVS 18/10 |
| EAN / Barcode | 18425734065146 |
| Gewicht | 57g |
| Bijpassende knopen | 18/10 RVS |