
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vaatwasserbestendige ballon wijnglazen met korte steel.
| Brand | Cosy Moment |
| Productnaam | Cosy Moments ballon wijnglazen 250ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 250ml |
| Volledige omschrijving | Vaatwasserbestendige ballon wijnglazen met korte steel. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Wijnglazen |
| Inhoud | 250 ml |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5401110085874 |
| Gewicht | 1,6kg |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor catering en café |
| Unisex pasvorm | Dikke, korte steel |
| Dubbele sluiting | Vaatwasserbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Materiaal Glas |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |