
€ 844,57 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Regaalwagens met stootblokken en soepele wieltjes met rem. Voor dienbladen van min. 33(b)x43(l)cm en max. 36(b)x46(l)cm (niet inbegrepen). Ruimte tussen de etages 10,3cm.
| Brand | Craven |
| Productnaam | Craven stalen regaalwagen dubbel |
| Korte omschrijving | Materiaal: epoxy gecoat staal. Afmeting: 150(h)x109,5(b)x40,5(d)cm. Capaciteit: 20 dienbladen/60kg. |
| Volledige omschrijving | Regaalwagens met stootblokken en soepele wieltjes met rem. Voor dienbladen van min. 33(b)x43(l)cm en max. 36(b)x46(l)cm (niet inbegrepen). Ruimte tussen de etages 10,3cm. |
| Producttype | Dienbladenwagens |
| Inhoud | 20 bladen |
| Afmetingen | 150(h) x 109,5(b) x 40,5(d)cm |
| Diepte | 405 |
| Hoogte | 1500 |
| Breedte | 1095 |
| Materiaal | Staal |
| Productmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984306235 |
| Gewicht | 21kg |
| Bijpassende knopen | Grijs emaille finish |
| Unisex pasvorm | 12,7cm wielen, waarvan 2 geremd, met bumpers |
| Lange mouw | Max. belastbaar tot 60kg |
| Klassieke pasvorm | Met wieltjes om items eenvoudig te vervoeren |
| Extra gegevens 5 | Veel capaciteit dankzij dubbele constructie |
| Thermometerzakje en borstzak | Ruimte tussen etages: 10,3cm |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig te verplaatsen voor het schoonmaken |
| Omgeslagen manchetten | Geproduceerd in Groot- Brittannië |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Grijs |