
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
35,5cm RVS snijblad.
| Brand | Deglon Sabatier |
| Productnaam | Deglon Sabatier boogzaag zwart 35,5cm |
| Korte omschrijving | Lengte zaagblad: 35,5cm. Materiaal: RVS. |
| Volledige omschrijving | 35,5cm RVS snijblad. |
| Producttype | Boogzagen & zaagbladen |
| Afmetingen | 48(l)cm |
| Hoogte | 145 |
| Breedte | 22 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Leeftijdsbeperking 18+ | 18 years + |
| EAN / Barcode | 3118580781350 |
| Gewicht | 610g |
| Kleur handvat | Zwart |
| Lemmetlengte | 35.5 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |