
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Met een korte opwarmtijd en volop gebruiksgemak is deze conveyor toaster alles wat u nodig heeft om brood of bagels te toasten bij het ontbijtbuffet. Met kapje voor de draaiknop zodat de instellingen niet veranderd kunnen worden tijdens het buffet. Het moderne, gebruiksvriendelijke apparaat is voorzien van een handige uitneembare kruimellade en quick-release zijpanelen voor eenvoudig onderhoud.
| Brand | Dualit |
| Productnaam | Dualit DCT2I conveyor toaster |
| Korte omschrijving | 2800W | Tot 560 sneetjes toast per uur |
| Volledige omschrijving | Met een korte opwarmtijd en volop gebruiksgemak is deze conveyor toaster alles wat u nodig heeft om brood of bagels te toasten bij het ontbijtbuffet. Met kapje voor de draaiknop zodat de instellingen niet veranderd kunnen worden tijdens het buffet. Het moderne, gebruiksvriendelijke apparaat is voorzien van een handige uitneembare kruimellade en quick-release zijpanelen voor eenvoudig onderhoud. |
| Producttype | Doorlooptoasters |
| Afmetingen | 41,3(h) x 43,9(b) x 42,9(d)cm |
| Diepte | 429 |
| Hoogte | 413 |
| Breedte | 439 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 2700 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 619743802118 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 14kg |
| Bijpassende knopen | Sterke en duurzame incoloy elementen - in slechts 5 minuten op temperatuur |
| Unisex pasvorm | Anti-slip, niet-strepende voetjes |
| Lange mouw | Eenvoudige draaiknopbediening |
| Thermometerzakje en borstzak | Uitgebreid in te stellen temperatuur, met keuze uit 9 bruiningsgraden en optie voor broodjes/bagels |
| Dubbele sluiting | Stand-by modus bespaart tot wel 70% energie op rustige momenten |
| Omgeslagen manchetten | Centrale geveerde transportband |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zwart en RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |