
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geef uw interieur een rustiek karakter met de Bentwood Bistro barkrukken van Fameg.
| Brand | Fameg |
| Productnaam | Fameg Bentwood barkruk beukenhout met walnoot finish |
| Korte omschrijving | Beuken frame. Walnoot afwerking. Zithoogte: 75cm |
| Volledige omschrijving | Geef uw interieur een rustiek karakter met de Bentwood Bistro barkrukken van Fameg. |
| Producttype | Hoge barkrukken |
| Afmetingen | 109(h) x 43(b) x 53,5(d)cm |
| Diepte | 535 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984512308 |
| Gewicht | 3,8kg |
| Bijpassende knopen | Stijlvol, duurzaam ontwerp van gebogen hout |
| Unisex pasvorm | Afwerking met walnooteffect |
| Lange mouw | Vintage beukenhout look |
| Thermometerzakje en borstzak | Geschikt voor gebruik binnenshuis |
| Dubbele sluiting | Wordt volledig gemonteerd geleverd |
| Omgeslagen manchetten | Zithoogte 750mm |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Walnoot |
| Geschikt voor | Binnengebruik |