
€ 169,39 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Walnoten zitting beukenhouten rugleuning.
| Brand | Fameg |
| Productnaam | Fameg Bentwood hoge barkruk walnoten zitting beukenhouten rugleuning |
| Korte omschrijving | Beuken frame. Walnoot zitting. Zithoogte: 800 mm |
| Volledige omschrijving | Walnoten zitting beukenhouten rugleuning. |
| Producttype | Hoge barkrukken |
| Afmetingen | 80(h) x 37(b)cm |
| Hoogte | 800 |
| Breedte | 370 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984348891 |
| Gewicht | 3,6kg |
| Bijpassende knopen | Zithoogte 800 mm |
| Unisex pasvorm | Alleen voor binnen |
| Thermometerzakje en borstzak | Fineer zitting |
| Dubbele sluiting | Beukenhouten constructie |
| Omgeslagen manchetten | Volledig gemonteerd geleverd |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Walnoot |
| Geschikt voor | Binnengebruik |