
€ 71,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledig composteerbaar en milieuvriendelijk alternatief voor polystyreen. Met scharnierend deksel. Geschikt voor falafel en andere warme takeaway maaltijden.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable bagasse maaltijddozen 182mm (250 stuks) |
| Korte omschrijving | 6,6(h)x18,2(b)x13,5(d)cm. 250 stuks. |
| Volledige omschrijving | Volledig composteerbaar en milieuvriendelijk alternatief voor polystyreen. Met scharnierend deksel. Geschikt voor falafel en andere warme takeaway maaltijden. |
| Aantal per doos | 250 |
| Producttype | Dozen met scharnierdeksel |
| Inhoud | 500ml |
| Afmetingen | 6,6(h) x 13,5(b) x 18,2(d)cm |
| Diepte | 183 |
| Hoogte | 69 |
| Breedte | 138 |
| Materiaal | Bagasse |
| Productmateriaal | Bagasse |
| Hoofdmateriaal | Bagasse |
| EAN / Barcode | 5050984562785 |
| Gewicht | 21,5g |
| Bijpassende knopen | Bagasse is een composteerbaar, duurzaam materiaal dat gemaakt is van een afvalproduct van suikerriet |
| Unisex pasvorm | Hebben een kleinere koolstofvoetafdruk dan alternatieven van polystyreen |
| Lange mouw | Ademend materiaal - zorgt ervoor dat gerechten langer knapperig blijven |
| Klassieke pasvorm | Magnetronbestendig bij 3 minuten op 100°C |
| Extra gegevens 5 | Vriezerbestendig tot -5°C |
| Extra gegevens 6 | Ideaal voor groene festivals en voedselmarkten |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig composteerbaar binnen 12 weken in een industriële composteerinstallatie |
| Dubbele sluiting | Composteerbaar volgens de Europese Norm EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | Groener alternatief voor polystyreen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |