
€ 20,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Natuurlijk en composteerbaar. Met aantrekkelijke houtnerf.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable biologisch afbreekbare houten serveerbootjes 190mm (100 stuks) |
| Korte omschrijving | 190(L)mm |
| Volledige omschrijving | Natuurlijk en composteerbaar. Met aantrekkelijke houtnerf. |
| Aantal per doos | 100 |
| Producttype | Take away schalen |
| Afmetingen | 3(h) x 19(b) x 10(d)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 30 |
| Breedte | 190 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984454738 |
| Gewicht | 430g |
| Bijpassende knopen | De bootjes zijn gemaakt van populierenhout |
| Unisex pasvorm | Door het houten materiaal zijn de bootjes erg stevig |
| Lange mouw | Gecertificeerd voedselveilig conform de LFGB standaarden |
| Klassieke pasvorm | De bootjes zijn geschikt voor temperaturen tot 100°C |
| Extra gegevens 5 | De bootjes worden niet door alle recyclingbedrijven aangenomen |
| Extra gegevens 6 | Oven-, magnetron-, koeling- en vriezerbestendig |
| Extra gegevens 7 | Geschikt voor natte en droge gerechten |
| Extra gegevens 8 | Perfect voor sushi, borrelhapjes en buffetgerechtjes |
| Extra gegevens 9 | Ideaal bij evenementen, buffetten en food markten |
| Thermometerzakje en borstzak | Het hernieuwbare materiaal is zuinig op de grondstoffen van de aarde |
| Dubbele sluiting | Het biologisch afbreekbare materiaal is niet schadelijk voor het milieu |
| Omgeslagen manchetten | Door het natuurlijke materiaal is ieder bootje uniek |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Hout |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Natte gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |