
€ 11,12 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledige composteerbaar, milieuvriendelijk, plantaardig alternatief voor plastic. Magnetron- en vriezerbestendig (tot -5°C). Bestand tegen water tot 100°C en olie tot 150°C.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden 26cm (50 stuks) |
| Korte omschrijving | 26(Ø)cm | 50 stuks |
| Volledige omschrijving | Volledige composteerbaar, milieuvriendelijk, plantaardig alternatief voor plastic. Magnetron- en vriezerbestendig (tot -5°C). Bestand tegen water tot 100°C en olie tot 150°C. |
| Aantal per doos | 50 |
| Producttype | Borden |
| Afmetingen | 26(Ø)cm |
| Breedte | 255 |
| Materiaal | Bagasse |
| Productmateriaal | Bagasse |
| Hoofdmateriaal | Bagasse |
| EAN / Barcode | 5050984551741 |
| Gewicht | 10g |
| Bijpassende knopen | Het hernieuwbare, gerecyclede bagasse is zuinig op de grondstoffen van de aarde |
| Unisex pasvorm | Het ademende materiaal houdt gerechten vers en krokant |
| Lange mouw | Door de witte kleur komen de kleuren in uw gerechten uitstekend tot hun recht |
| Klassieke pasvorm | Magnetronbestendig tot 3 minuten bij 120°C |
| Extra gegevens 5 | Ovenbestendig tot 3 minuten bij 230°C |
| Extra gegevens 6 | Vriezerbestendig tot -5°C |
| Extra gegevens 7 | Ideaal voor festivals, foodmarkten en catering op locatie |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig composteerbaar binnen 12 weken in een industriële composteerinstallatie |
| Dubbele sluiting | Composteerbaar volgens de Europese Norm EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | Bij de productie van deze borden komt minder koolstof vrij dan bij polystyreen alternatieven |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |