
€ 4,83 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledige composteerbaar, milieuvriendelijk, plantaardig alternatief voor plastic. Magnetron- en vriezerbestendig (tot -5°C). Bestand tegen water tot 100°C en olie tot 150°C.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable composteerbare bagasse kommen 300ml (50 stuks) |
| Korte omschrijving | 300ml |
| Volledige omschrijving | Volledige composteerbaar, milieuvriendelijk, plantaardig alternatief voor plastic. Magnetron- en vriezerbestendig (tot -5°C). Bestand tegen water tot 100°C en olie tot 150°C. |
| Aantal per doos | 50 |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 300ml |
| Afmetingen | 15,1(Ø)cm |
| Materiaal | Bagasse |
| Productmateriaal | Bagasse |
| Hoofdmateriaal | Bagasse |
| EAN / Barcode | 5050984551765 |
| Gewicht | 95g |
| Bijpassende knopen | Bagasse is een composteerbaar materiaal dat gemaakt is van suikerriet |
| Unisex pasvorm | Bagasse is een zeer duurzaam en milieuvriendelijk materiaal |
| Lange mouw | Heeft een kleinere koolstofvoetadruk dan alternatieven van polystyreen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronbestendig bij 3 minuten op 100°C |
| Extra gegevens 5 | Vriezerbestendig tot -5°C |
| Extra gegevens 6 | Zeer sterk en stevig |
| Extra gegevens 7 | Ademend materiaal - zorgt dat gerechten langer knapperig blijven |
| Extra gegevens 8 | Aantrekkelijk voor festivals en voedselmarkten |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig composteerbaar binnen 12 weken in een industriële composteerinstallatie |
| Dubbele sluiting | Composteerbaar volgens de Europese Norm EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | Groener alternatief voor kommen van polystyreen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Natte gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |