
€ 87,11 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledig composteerbaar en milieuvriendelijk alternatief voor polystyreen. Met scharnierend deksel. Geschikt voor falafel en andere warme takeaway maaltijden.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 24,8cm (250 stuks) |
| Korte omschrijving | 6,4(h)x24,8(b)x16,1(d)cm | 250 stuks. |
| Volledige omschrijving | Volledig composteerbaar en milieuvriendelijk alternatief voor polystyreen. Met scharnierend deksel. Geschikt voor falafel en andere warme takeaway maaltijden. |
| Aantal per doos | 250 |
| Producttype | Dozen met scharnierdeksel |
| Inhoud | 700ml |
| Afmetingen | 6,4(h) x 24,8(b) x 16,1(d)cm |
| Diepte | 161 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 248 |
| Materiaal | Bagasse |
| Productmateriaal | Bagasse |
| Hoofdmateriaal | Bagasse |
| EAN / Barcode | 5050984562792 |
| Gewicht | 31,5g |
| Bijpassende knopen | Het hernieuwbare, gerecyclede bagasse is zuinig op de grondstoffen van de aarde |
| Unisex pasvorm | Door het ademende materiaal blijven gerechten heerlijk krokant |
| Lange mouw | De witte kleurstelling doet de kleuren in voedsel beter uitkomen |
| Klassieke pasvorm | Magnetronbestendig tot 3 minuten bij 120°C |
| Extra gegevens 5 | Ovenbestendig tot 3 minuten bij 230°C |
| Extra gegevens 6 | Vriezerbestendig tot -5°C |
| Extra gegevens 7 | Ideaal voor festivals, foodmarkten en catering |
| Thermometerzakje en borstzak | Bagasse is een composteerbaar materiaal, waardoor er minder afval naar de stortplaats gaat |
| Dubbele sluiting | Binnen 12 weken industrieel composteerbaar conform BS EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | Bij de productie komt minder koolstof vrij dan bij polystyreen alternatieven |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |