
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Houd drankjes warm met deze composteerbare koffiebekers en deksels. Ze zijn gemaakt van plantaardige materialen waardoor ze een goed en milieuvriendelijk alternatief zijn voor standaard koffiebekers.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable composteerbare koffiebekers enkelwandig bruin 34cl (50 stuks) |
| Korte omschrijving | 50 stuks |
| Volledige omschrijving | Houd drankjes warm met deze composteerbare koffiebekers en deksels. Ze zijn gemaakt van plantaardige materialen waardoor ze een goed en milieuvriendelijk alternatief zijn voor standaard koffiebekers. |
| Aantal per doos | 50 |
| Inhoud | 340ml |
| Afmetingen | 11(h) x 8,85(Ø)cm |
| Hoogte | 110 |
| Materiaal | PLA & papier |
| Productmateriaal | PLA & papier |
| Hoofdmateriaal | Massiefkarton |
| EAN / Barcode | 5050984551840 |
| Gewicht | 10,8g |
| Bijpassende knopen | Volledig composteerbaar binnen 12 weken in een industriële composteerinstallatie |
| Unisex pasvorm | Bij de productie ervan wordt minder koolstof uitgestoten dan bij plastic alternatieven |
| Lange mouw | Sterk en duurzaam |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor dranken tot 100°C |
| Extra gegevens 5 | Deksels zijn apart verkrijgbaar |
| Extra gegevens 6 | We raden u aan de golfkartonnen sleeves te gebruiken (GD329) |
| Thermometerzakje en borstzak | Groener alternatief voor bekers met plastic binnenzijde |
| Dubbele sluiting | Composteerbaar volgens de Europese Norm EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | De binnenkant is gemaakt van hernieuwbare, plantaardige materialen |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Bruin |