
€ 6,52 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Een groen, milieuvriendelijk alternatief voor kunststof.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable composteerbare voedselbakjes 455ml (50 stuks) |
| Korte omschrijving | 455ml |
| Volledige omschrijving | Een groen, milieuvriendelijk alternatief voor kunststof. |
| Aantal per doos | 50 |
| Producttype | Take away schalen |
| Afmetingen | 3,5(h) x 18(b) x 12(d)cm |
| Diepte | 120 |
| Hoogte | 35 |
| Breedte | 180 |
| Materiaal | Bagasse |
| Productmateriaal | Bagasse |
| Hoofdmateriaal | Bagasse |
| EAN / Barcode | 5050984562808 |
| Gewicht | 20g |
| Bijpassende knopen | Bagasse is een composteerbaar, duurzaam materiaal dat gemaakt is van een afvalproduct van suikerriet |
| Unisex pasvorm | Hebben een kleinere koolstofvoetafdruk dan alternatieven van polystyreen |
| Lange mouw | Ademend materiaal - zorgt ervoor dat gerechten langer knapperig blijven |
| Klassieke pasvorm | Magnetronbestendig bij 3 minuten op 100°C |
| Extra gegevens 5 | Vriezerbestendig tot -5°C |
| Extra gegevens 6 | Ideaal voor groene festivals en voedselmarkten |
| Thermometerzakje en borstzak | Volledig composteerbaar binnen 12 weken in een industriële composteerinstallatie |
| Dubbele sluiting | Composteerbaar volgens de Europese Norm EN 13432 |
| Omgeslagen manchetten | Groener alternatief voor polystyreen |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |