
€ 16,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Klein formaat van bamboe voor het serveren van sauzen en voorafjes, groot formaat van berkenhout voor bijv. snacks.
| Brand | Fiesta Compostable |
| Productnaam | Fiesta Compostable houten puntzakjes 75mm (100 stuks) |
| Korte omschrijving | 17(h)x7,5(Ø)cm. 100 stuks. |
| Volledige omschrijving | Klein formaat van bamboe voor het serveren van sauzen en voorafjes, groot formaat van berkenhout voor bijv. snacks. |
| Aantal per doos | 100 |
| Producttype | Take away schalen |
| Afmetingen | 17(h) x 7,5(Ø)cm |
| Hoogte | 170 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984454769 |
| Gewicht | 330g |
| Bijpassende knopen | Hernieuwbaar populierenhout is minder schadelijk voor het milieu |
| Unisex pasvorm | Het houten materiaal buigt niet door wanneer de puntzakjes gevuld zijn |
| Lange mouw | Het populier is bestand tegen temperaturen tot 100°C |
| Klassieke pasvorm | Geschikt voor warme en koude gerechten |
| Extra gegevens 5 | Vriezerbestendig |
| Extra gegevens 6 | Niet magnetron- of ovenbestendig |
| Extra gegevens 7 | Niet algemeen geaccepteerd voor recycling - controleer dit vooraf bij uw afvalverwerker |
| Thermometerzakje en borstzak | Het biologisch afbreekbare materiaal wordt na gebruik snel en milieuneutraal afgebroken |
| Dubbele sluiting | Door het natuurlijke materiaal heeft ieder hoorntje een unieke tekening |
| Omgeslagen manchetten | Voedselveilig conform de LFGB en BRC standaarden |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Hout |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Natte gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Koude gerechten |