
€ 89,53 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verpakkingseenheid: 1000
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable deksel zwart voor Fiesta Recyclable 225ml koffiebekers (1000 stuks) |
| Korte omschrijving | Verpakkingseenheid: 1000 |
| Aantal per doos | 1000 |
| Producttype | Deksels |
| Inhoud | 230ml |
| Afmetingen | 1,6(h)cm |
| Hoogte | 16 |
| Materiaal | Polystyreen |
| Productmateriaal | Polystyreen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984429729 |
| Gewicht | 2,4g |
| Bijpassende knopen | Verpakkingseenheid: 1000 stuks |
| Unisex pasvorm | Past perfect op de beker voor optimaal temperatuurbehoud |
| Thermometerzakje en borstzak | Voor 225ml koffiebekers |
| Dubbele sluiting | Ideaal voor koffie to-go |
| Omgeslagen manchetten | Minder kans op knoeien |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |