
€ 6,04 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Verpakkingseenheid: 50
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable deksel zwart voor Fiesta Recyclable 340ml en 455ml koffiebekers (50 stuks) |
| Korte omschrijving | Verpakkingseenheid: 50 |
| Aantal per doos | 50 |
| Producttype | Deksels |
| Inhoud | 350ml |
| Afmetingen | 1,7(h)cm |
| Hoogte | 17 |
| Materiaal | Polystyreen |
| Productmateriaal | Polystyreen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984429736 |
| Gewicht | 3,3g |
| Bijpassende knopen | Verpakkingseenheid: 50 stuks |
| Unisex pasvorm | Past perfect op de beker voor optimaal temperatuurbehoud |
| Thermometerzakje en borstzak | Voor 340ml/ 455ml koffiebekers |
| Dubbele sluiting | Ideaal voor koffie to-go |
| Omgeslagen manchetten | Minder kans op knoeien |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |