
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Lekvrije, recyclebare kartonnen verpakkingen, ideaal voor afhaalmaaltijden.
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable kartonnen voedseldoosjes 112mm (300 stuks) |
| Korte omschrijving | 112(B) x 91(D)mm |
| Volledige omschrijving | Lekvrije, recyclebare kartonnen verpakkingen, ideaal voor afhaalmaaltijden. |
| Aantal per doos | 300 |
| Producttype | null<multisep/>Dozen met scharnierdeksel |
| Inhoud | 600ml |
| Afmetingen | 6,5(h) x 11,2(b) x 9,1(d)cm |
| Diepte | 91 |
| Hoogte | 65 |
| Breedte | 112 |
| Materiaal | PLA & papier |
| Productmateriaal | PLA & papier |
| EAN / Barcode | 5050984565403 |
| Gewicht | 26,5g |
| Bijpassende knopen | Het stevige karton beschermt het eten tijdens het vervoer |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig te openen en sluiten |
| Thermometerzakje en borstzak | Met lekvrije PE coating |
| Dubbele sluiting | Duurzaam gewonnen materiaal |
| Omgeslagen manchetten | Handige bulkverpakking van 300 stuks |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Kraft |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Koude gerechten<multisep/>Warme gerechten<multisep/>Natte gerechten |