
€ 145,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gemaakt van duurzaam gewonnen, recyclebaar papier. Perfect voor frisdranken en smoothies.
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable papieren beker 90mm voor koude dranken (1000 stuks) |
| Korte omschrijving | 1000 stuks | 625ml |
| Volledige omschrijving | Gemaakt van duurzaam gewonnen, recyclebaar papier. Perfect voor frisdranken en smoothies. |
| Aantal per doos | 1000 |
| Inhoud | 625ml |
| Afmetingen | 16,6(h)cm |
| Hoogte | 166 |
| Materiaal | Papier |
| Productmateriaal | Papier |
| Hoofdmateriaal | Papier |
| EAN / Barcode | 5050984602054 |
| Gewicht | 130g |
| Bijpassende knopen | Het duurzaam gewonnen papier helpt u milieubewust te ondernemen |
| Unisex pasvorm | Neutrale witte kleur |
| Lange mouw | Met wegwerpbekertjes verliest u geen tijd aan afwas |
| Thermometerzakje en borstzak | Het recyclebare materiaal zorgt dat er minder afval naar de stortplaats gaat |
| Dubbele sluiting | Geleverd in bulkverpakking van 1000 stuks |
| Omgeslagen manchetten | Zeer lage stukskosten |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |