
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Gerecycled papier en PET venster, ideaal om salades te serveren zonder dat het materiaal zijn stevigheid verliest.
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable saladeboxen met PET venster 1200ml (150 stuks) |
| Korte omschrijving | 1200ml |
| Volledige omschrijving | Gerecycled papier en PET venster, ideaal om salades te serveren zonder dat het materiaal zijn stevigheid verliest. |
| Aantal per doos | 150 |
| Afmetingen | 5(h) x 13,9(b) x 20(d)cm |
| Diepte | 200 |
| Hoogte | 50 |
| Breedte | 139 |
| Materiaal | PLA & papier |
| Productmateriaal | PLA & papier |
| EAN / Barcode | 5050984565441 |
| Gewicht | 32g |
| Bijpassende knopen | Houdt salades langer vers |
| Unisex pasvorm | Handige bulkverpakking |
| Lange mouw | Magnetronbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Het recyclebare materiaal zorgt dat er minder afval naar de stortplaats gaat |
| Dubbele sluiting | Met groot PET venster |
| Omgeslagen manchetten | Met PE coating om lekken te voorkomen |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Kraft |
| Geschikt voor | Droge gerechten<multisep/>Koude gerechten<multisep/>Warme gerechten |