
€ 83,48 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
PLA-gevoerd waardoor deze papieren soepkommen composteerbaar en milieuvriendelijk zijn. Het papier is verkregen uit duurzaam bosbeheer.
| Brand | Fiesta Recyclable |
| Productnaam | Fiesta Recyclable soepbekers 455ml 98mm (500 stuks) |
| Korte omschrijving | Verpakkingshoeveelheid: 500. Capaciteit: 455ml |
| Volledige omschrijving | PLA-gevoerd waardoor deze papieren soepkommen composteerbaar en milieuvriendelijk zijn. Het papier is verkregen uit duurzaam bosbeheer. |
| Aantal per doos | 500 |
| Producttype | Voedselbakjes |
| Inhoud | 455ml |
| Afmetingen | 10,1(h)cm |
| Hoogte | 101 |
| Materiaal | Karton |
| Productmateriaal | Karton |
| EAN / Barcode | 5050984592638 |
| Bijpassende knopen | Magnetronbestendig materiaal zorgt voor snel opwarmen indien nodig |
| Unisex pasvorm | Wegwerpbekers zorgen voor minder schoonmaak |
| Thermometerzakje en borstzak | Stevig karton helpt het buigen in de hand te verminderen |
| Dubbele sluiting | Recyclebare constructie helpt uw ​​afval op de stortplaats te verminderen |
| Omgeslagen manchetten | Duurzaam geproduceerd karton verhoogt uw milieuvriendelijke werkwijzen nog meer |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Kraft |
| Geschikt voor | Warme gerechten<multisep/>Natte gerechten<multisep/>Droge gerechten<multisep/>Koude gerechten |