
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
8,5x13,5 cm, flexibel blad.
| Brand | Geen Merk |
| Productnaam | Flexibele deegkrabber |
| Korte omschrijving | Materiaal: metaal. Flexibel. |
| Volledige omschrijving | 8,5x13,5 cm, flexibel blad. |
| Producttype | Krabbers |
| Afmetingen | 8,2 x 13,5cm |
| Hoogte | 82 |
| Breedte | 135 |
| Materiaal | Metaal |
| Productmateriaal | Metaal |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| EAN / Barcode | 4003625407502 |
| Gewicht | 50g |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |